SIŁA REGENERACJI

Autorką tekstu jest Anna Miśkiewicz, Kosmetolog REGENERACJA miejskie spa SPOT.

Jesteś kobietą. Biegaczką. Wiesz jak pracować, trenować, jeść i wychowywać.

A czy wiesz jak odpoczywać?

W dzisiejszych czasach znajdujemy czas na wszystko co „najważniejsze” zapominając o regeneracji. Nasz organizm choć przypomina niezniszczalną maszynę także potrzebuje konserwacji, by nie zepsuć się wtedy kiedy najbardziej go potrzebujemy. Raz w tygodniu powinnaś więc włączyć mu tryb „stand by” i przeprowadzić „full serwis”.

3 x O. ODTRUJ, ODPRĘŻ, ODŻYW!

Zawody, trening, kolejna „życiówka” to poza ogromem satysfakcji i endorfin także zmęczone mięśnie, podrażniona skóra i stres. Dzień po ciężkim starcie zafunduj sobie „reset”.  Oto przepis:

Weź ciepłą, 15 minutową kąpiel z dodatkiem detoksykującej soli, która poprawi krążenie krwi oraz wyrówna jej ciśnienie co bezpośrednio pomoże Twojej skórze i mięśniom

  1. Wetrzyj w ciało odżywczy balsam najlepiej na bazie naturalnego oleju: ze słodkich migdałów lub kokosowego z dodatkiem alantoiny bądź pantenolu, które ukoją podrażnioną skórę
  2. Wyjdź na spokojny spacer i wsłuchaj się w odgłosy natury. Umiarkowany wysiłek pomoże Ci wrócić do formy, a obcowanie z przyrodą obniża poziom kortyzolu we krwi redukując tym samym stres.
  3. Po powrocie wypij zieloną herbatę – zawiera drogocenną teinę, która obniża tempo starzenia się komórek mózgu i zniknij pod kocem z wciągającą książką – a to już czysta przyjemność!

Brzmi świetnie, ale jak wygospodarować na to CZAS?!

A co gdybym powiedziała Ci, że możesz zregenerować się w pełni w jednym miejscu w ciągu paru godzin? Zachwycona? To do dzieła! Przyjdź do REGENERACJI miejskie SPA! Na miejscu dzięki odpowiedniemu masażowi przyniesiemy ulgę Twoim mięśniom, aromatyczne oleje cudownie odżywią Twoją skórę, a kojący dotyk i spokojna muzyka przeniosą Cię w inny wymiar relaksu.

W związku z tym, że REGENERACJA kocha kobiety i docenia każdy ich najmniejszy wysiłek oraz z okazji dzisiejszych Mikołajek chcemy nagrodzić jedną osobę wyjątkowym podarunkiem. Do wygrania jest jeden pakiet na rytuał rozpieszczający  Orientalna podróż”. Co trzeba zrobić? Przeczytacie na naszym fanpage, czekamy na Wasze odpowiedzi! 

 

Share :
You may also like
Walentynki w REGENERACJA miejskie spa?!
Pielęgnacja
Maski, maseczki
Pielęgnacja

Leave a Comment