Autorką tekstu jest Anna Miśkiewicz, Kosmetolog REGENERACJA miejskie spa SPOT.

Jesteś kobietą. Biegaczką. Wiesz jak pracować, trenować, jeść i wychowywać.

A czy wiesz jak odpoczywać?

W dzisiejszych czasach znajdujemy czas na wszystko co „najważniejsze” zapominając o regeneracji. Nasz organizm choć przypomina niezniszczalną maszynę także potrzebuje konserwacji, by nie zepsuć się wtedy kiedy najbardziej go potrzebujemy. Raz w tygodniu powinnaś więc włączyć mu tryb „stand by” i przeprowadzić „full serwis”.

3 x O. ODTRUJ, ODPRĘŻ, ODŻYW!

Zawody, trening, kolejna „życiówka” to poza ogromem satysfakcji i endorfin także zmęczone mięśnie, podrażniona skóra i stres. Dzień po ciężkim starcie zafunduj sobie „reset”.  Oto przepis:

Weź ciepłą, 15 minutową kąpiel z dodatkiem detoksykującej soli, która poprawi krążenie krwi oraz wyrówna jej ciśnienie co bezpośrednio pomoże Twojej skórze i mięśniom

  1. Wetrzyj w ciało odżywczy balsam najlepiej na bazie naturalnego oleju: ze słodkich migdałów lub kokosowego z dodatkiem alantoiny bądź pantenolu, które ukoją podrażnioną skórę
  2. Wyjdź na spokojny spacer i wsłuchaj się w odgłosy natury. Umiarkowany wysiłek pomoże Ci wrócić do formy, a obcowanie z przyrodą obniża poziom kortyzolu we krwi redukując tym samym stres.
  3. Po powrocie wypij zieloną herbatę – zawiera drogocenną teinę, która obniża tempo starzenia się komórek mózgu i zniknij pod kocem z wciągającą książką – a to już czysta przyjemność!

Brzmi świetnie, ale jak wygospodarować na to CZAS?!

A co gdybym powiedziała Ci, że możesz zregenerować się w pełni w jednym miejscu w ciągu paru godzin? Zachwycona? To do dzieła! Przyjdź do REGENERACJI miejskie SPA! Na miejscu dzięki odpowiedniemu masażowi przyniesiemy ulgę Twoim mięśniom, aromatyczne oleje cudownie odżywią Twoją skórę, a kojący dotyk i spokojna muzyka przeniosą Cię w inny wymiar relaksu.

W związku z tym, że REGENERACJA kocha kobiety i docenia każdy ich najmniejszy wysiłek oraz z okazji dzisiejszych Mikołajek chcemy nagrodzić jedną osobę wyjątkowym podarunkiem. Do wygrania jest jeden pakiet na rytuał rozpieszczający  Orientalna podróż”. Co trzeba zrobić? Przeczytacie na naszym fanpage, czekamy na Wasze odpowiedzi!