współpraca

1DSC_5568

 

We wszystko co robimy wkładamy serce i pasję

Kobiety Biegają jest blogiem lifestylowym pokazującym bieganie jako element stylu życia. Na blogu poruszamy nie tylko tematykę biegania, ale również zdrowego, smacznego odżywiania, zdrowia, pielęgnacji ciała oraz spraw związanych z szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Lubimy wszystko, co slow, a sprzeciwiamy się temu co fast. Ta zasada nie obowiązuje tylko w bieganiu.

Blog powstał w listopadzie 2011 roku. W lutym 2013 został laureatem w kategorii Pasje i zainteresowania w ogólnopolskim konkursie Blog Roku 2012 organizowanym każdego roku przez Onet.

 

Kierujemy się zasadą: mniej, ale lepiej

Dopuszczamy współpracę reklamową na blogu, ale bardzo starannie dobieramy marki, z którymi współpracujemy. Muszą one korespondować z tematyką bloga oraz naszym stylem życia.

Dokładamy wszelkich starań, aby kampanie na naszym blogu były angażujące, oryginalne i kreatywne. Jesteśmy otwarte nawet na najbardziej szalone i nieszablonowe akcje.

Do tej pory współpracowałyśmy m.in. z następującymi markami: Nike, Reebok, Puma, Rexona, Mastercard (Masterpass), Wimp, Miasto POZnań (Przewodnik Poznańska Turystyka 2.0), Amica, Aquanet, Merlin.pl, Wydawnictwo Pascal (współtworzenie rozdziału w książce „Projekt Bieganie”).

Kontakt  w sprawie współpracy: wszystkie@kobietybiegaja.pl