by Zosia

Podcast KB

W podcaście rozmawiamy przede wszystkim o bieganiu, o bieżących wydarzeniach i ciekawostkach ze świata sportu, omawiamy minione i nadchodzące imprezy biegowe, polecamy sprawdzone rzeczy i odpowiadamy na wasze pytania.

Zapraszamy do słuchania na platformie Spotify i Apple Podcasts

Odcinki

001. Zaczynamy podcastowanie!

Odcinek pierwszy, czyli kim jesteśmy i o czym będzie ten podcast. W pierwszym odcinku rozmawiamy o sekrecie bicia rekordu Polski w maratonie i o sekrecie długiego spania. Mówimy o maratonie w Maladze, opowiadamy o ostatnim biegu City Trail, o kalendarzach adwentowych, idealnej koszulce biegowej i o spotkaniach KB. Miłego słuchania!


002. Przegląd wiosennych maratonów

W drugim odcinku opowiadamy o wiosennych maratonach które do tej pory przebiegliśmy. Mamy nadzieję że będzie to dla Was pomocne w wyborze wiosennego startu.
Oprócz tego mówimy co u nas, i co się wydarzyło w świecie biegowym w ostatnich dniach.
Poza tym Pleśniak Gate, ranking wyników snu i wielki news od Zosi!
Miłego słuchania!


003. Odcinek przedświąteczny

Pleśniak update, newsy biegowe, pozdrowienia, pytania i życzenia świąteczne.


004. Odcinek poświąteczny, przegląd wiosennych półmaratonów

W czwartym odcinku opowiadamy o wiosennych półmaratonach, które mieliśmy przyjemność pobiec. Poza tym mówimy co u nas i jak spędziliśmy święta. Odpowiadamy też na Wasze pytania i przekazujemy pozdrowienia.
Sponsorem odcinka jest Trigar, autoryzowany partner Garmin w Polsce. Z kodem KB2024 dostaniecie 5% zniżki przy zakupie wagi Garmin Index S2. Kod ważny jest do końca stycznia 2024.


005. Garderoba biegacza i wiele innych tematów

W tym odcinku tematem głównym jest garderoba biegacza. Robimy przegląd od butów po nakrycie głowy, doradzamy na co zwrócić uwagę, co się przydaje o co jest zbędne. Mamy nadzieję że będzie to pomocne podczas zakupów ubrań i sprzętu do biegania.
Oprócz tego jak zwykle pleśniak update, London Marathon update, co u nas, newsy biegowe i dużo pozdrowień od słuchaczy.
Miłego odsłuchu!
Ps. Uwaga, Fela szczeka w tle


006. Walencja 10km

Tematem głównym jest nasz wyjazd do Walencji i bieg na dystansie 10km. Oprócz tego newsy biegowe, pozdrowienia i gość specjalny!


007. Przegląd jesiennych półmaratonów i maratonów

Tym razem zajęliśmy się jesiennymi półmaratonami i maratonami, opowiadamy o tych biegach, które są warte uwagi i w których sami braliśmy udział.
Poza tym robimy przegląd newsów biegowych, opowiadamy o tym, co u nas, przekazujemy pozdrowienia i zapraszamy na..pączki!


008. Poradnik startowy

Część.
Sezon wiosennych startów przed nam więc dziś tematem głównym jest poradnik startowy. Dużo porad i wiedzy o tym co przygotować na start, co robić a czego nie robić w tygodniu przedstartowym, w dniu startu, podczas biegu i za metą.
Oprócz tego newsy biegowe, Road to London, pytania i pozdrowienia.


009. Parkrun, imprezy biegowe, pączki, doping, gadgety i konkurs

Tym razem dostaliśmy tyle komentarzy, pytań i pozdrowień że nie zmieściliśmy tematu głównego.
Do tego dużo ciekawych newsów biegowych i konkurs w którym do wygrania są skarpetki KB, więc słuchajcie uważnie!


010. Glukozowa rewolucja, Sevilla Marathon, Korona Maratonów Polskich

10 odcinek a w nim rozwiązanie konkursu z poprzedniego odcinka, newsy biegowe, zapowiedź Sevilla Maraton, koniec Korony Maratonów Polskich a także omówienie książki „Glukozowa Rewolucja”.