Jakiś czas temu pytałyśmy Was o gadżety biegowe; takie które umilają codzienne treningi, motywują do walki o upragnione cele lub po prostu sprawiają przyjemność. Dziś mamy dla Was niespodziankę.

Zdarza się, że jesteśmy zabiegane, nie tylko sportowo, ale także w życiu codziennym. Jak większość kobiet preferujemy wygodne rozwiązania, które pozwalają nam zaoszczędzić  czas na pielęgnowanie naszej biegowej pasji. 

Ale co wspólnego mają gadżety biegowe i wygodne rozwiązania? Zacznijmy od tego, że od niedawna w Polsce dostępna jest usługa MasterPass, która umożliwia dokonywanie płatności w Internecie, bez względu na urządzenie, z którego korzystamy (może to być smartfon, tablet lub komputer). Wystarczy tylko zarejestrować się w tak zwanym “Portfelu”, zweryfikować dane za pomocą sms, dodać numer karty płatniczej oraz zdefiniować “mPin” i…voila! Można płacić wygodnie, z każdego urządzenia (smartfon, tablet, komputer) i co równie ważne, bezpiecznie niezależnie od kraju, w którym obecnie jesteśmy.

Więcej na temat usługi przeczytacie tutaj: www.masterpass.pl

Aby założyć konto w MasterPass wystarczy, że klikniecie na ten link: https://upaid.pl/bądź ściągniecie aplikację mobilną uPaid Wallet i dokonacie rejestracji za jej pośrednictwem.

Z tej okazji wspólnie z MasterPass przygotowałyśmy dla Was wyjątkową niespodziankę.  Za kilka dni otworzymy mini sklep, w którym znajdziecie wybrane gadżety biegowe. Co w tym niezwykłego? Sklepik będzie jednodniowy, ale cały jego asortyment będzie objęty naprawdę dużym rabatem. Podpowiemy tylko, że jego wysokość przekroczy liczbę kilometrów składających się na maratoński dystans.

Jak działa sklep?

Wybrałyśmy dla Was 10 gadżetów biegowych. Są praktyczne, niezbędne podczas zimowych treningów i z pewnością uszczęśliwią każdego rozkochanego w bieganiu.

Spośród nich wybierzecie 5 produktów, które będzie można kupić po bardzo obniżonych cenach (przynajmniej o 50%). Za transakcję będzie można zapłacić wyłącznie kartą MasterCard, korzystając z MasterPass.

Ważna informacja: każdego z produktów będzie przynajmniej kilkanaście sztuk, lecz ich liczba będzie ograniczona, zatem kto pierwszy, ten lepszy :). Sklep zostanie uruchomiony w piątek, 12 grudnia punktualnie o godz. 15:00 i zadbajcie o to by terminu przypilnować, spodziewamy się, że szybko wszystko zniknie :). Aczkolwiek, nawet jeżeli traficie na produkty wyprzedane, warto za jakąś chwilę zerknąć do sklepu ponownie – produkty są rezerwowane i jeżeli ktoś nie wykona płatności, to wracają z powrotem do sklepu :).

To do Was należy ostatnie zdanie, dlatego zachęcamy do głosowania. Przez dwa dni możecie oddawać swoje głosy za pomocą facebookowych “lajków” w galerii na Facebooku, którą znajdziecie także tuż pod tym wpisem. Głosowanie kończymy w czwartek o godz. 23:59.

Post użytkownika Kobiety biegają.

Sklepik znajdziecie tutaj:  http://masterpass.pl/katalog/

Do biegu, gotowi…. Start!