Okres przedświąteczny, to przede wszystkim czas biegania po sklepach. Jeśli nie macie pomysłu na prezenty, to wspólnie z Merlin.pl przygotowałyśmy dla Was kilka pomysłów na upominki dla siebie lub bliskich. Chyba nie musimy dodawać, że są to mocno biegowe pomysły?

Budżet do 100 złotych:

[gap height=”25″ /]

Merlin_PONIŻEJSTO

[gap height=”25″ /]

Budżet powyżej 100 złotych:

[gap height=”25″ /]

MERLIN_POWYZEJSTO1

[gap height=”25″ /]

Wszystkie nasze biegowe pomysły na prezent znajdziecie tu. Nas oczywiście zainteresowały głównie inspiracje dla biegaczy/ sportowców, ale są tam i również propozycje dla fanów „Gwiezdnych Wojen”, „ House of Cards”, Bridget Jones, dla smakoszy czy podróżników.

Po przedświątecznym maratonie prezentowym, czas na Święta. Te jak wiadomo, to  okres rodzinnych spotkań, kolędowania i hedonizmu kulinarnego. Niewielu z nas myśli wtedy o bieganiu, chyba że wokół choinki lub stołu uginającego się pod ciężarem jedzenia. W tym wyjątkowym czasie liczy się nie kilometry, ale zjedzone kalorie. O tym, że warto biegać w każdych okolicznościach, nie musimy przekonywać. Dla nas świąteczna przebieżka, to czas, w którym możemy oddać się refleksji, podsumowaniem mijającego roku i snuciem planów na nowy. Między barszczem, a kolejnym kawałkiem makowca, warto wybrać się choć na godzinny trening, który nie tylko uspokoi nasze sumienie, pozwoli spalić 600 kalorii, ale przede wszystkim dostarczy endorfin, które jak wiadomo są najlepszym pokarmem dla ducha. A jeśli pod choinką gwiazdor zostawi Wam nowe buty, ciepłą kurtkę lub nową czapkę, to będzie to kolejny pretekst, aby wyjść na trening. Jeśli sami chcecie pobawić się w gwiazdora, to zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie.

ZADANIE KONKURSOWE

My już zaproponowałyśmy nasze propozycje w ramach wish listy dla biegaczy. Teraz pora na Was! Czekamy na Wasze pomysły. Wystarczy, że dodacie jedną pozycję do biegowej wish listy i uzasadnicie dlaczego właśnie to chcecie znaleźć pod choinką (dla ułatwienia, inspiracji możecie szukać w prezentowniku Merlin.pl).

Dla 5 osób, które najlepiej uzasadnią swoje propozycje, Merlin.pl przygotował bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w sklepie Merlin.pl.

Swoje propozycje możecie nadsyłać na adres: wszystkie@kobietybiegaja.pl (w temacie koniecznie wpiszcie Konkurs Merlin.pl) do dnia 15 grudnia.

Wpis powstał w ramach współpracy z serwisem Merlin.pl