Fotorelacja z czwartej odsłony księżycowych butów i nie tylko.Relacja piórem Zosi
Fotorelacja oczami Margo

Gdy otrzymałyśmy zaproszenie od Nike Poland na prezentację najnowszego modelu Nike LunarGlide +4 oraz prezentację aplikacji Nike+ na iPhone’a oraz smartfony z Androidem w Warszawie, od razu wiedziałyśmy z Magdą, że musimy tam być. Szybko załatwiłyśmy urlop (tak, kobiety niestety nie tylko biegają, one też ciężko pracują…), kupiłyśmy bilety i nic już nie stało nam na drodze! Postanowiłyśmy zabrać ze sobą naszą fotografkę – Małgorzatę Opalę (Fotoaktywne)- która zrobiła nam już naszą ostatnią sesję biegową, aby i tym razem swoją lustrzanką udokumentowała wydarzenie.
Warszawa przywitała nas ścianą deszczu, a jedynym letnim akcentem okazały się być moje różowe buty. Szybka kawa pozwoliła nam zapomnieć o zmęczeniu podróżą i tak pełne energii pobiegłyśmy w stronę ulicy Mysiej, gdzie odbywało się spotkanie. 
Na miejscu (bardziej lub mniej) znajome twarze, przepiękna biała przestrzeń przypominająca postindustrialny loft przełamana żywymi kolorami prezentowanych ubrań, oraz zdrowy catering.
Zespół Nike w przystępny sposób przybliżył nam anatomię nowych butów, które zapowiadają się obiecująco. Jak już pewnie zdążyliście się zorientować mam bzika na punkcie butów biegowych (aktualnie do stada dołączyła 6 para), dlatego z przyjemnością słuchałam prezentacji. System Nike+ jest mi znany od samych jego narodzin w 2006 roku, dlatego równie ciekawie słuchało się o jego ewolucji – od iPoda Nano po system Android, na który aplikacja jest od niedawna również dostępna.
Po prezentacji miałyśmy możliwość porozmawiania z ekspertami z Nike oraz pozostałymi blogerami i blogerkami, co też uczyniłyśmy (w tym miejscu oczywiście dziękujemy za wspólne dyskusje oraz serdecznie pozdrawiamy), lecz niestety nie tak długo jakbyśmy chciały ponieważ trzeba jeszcze było wrócić do Poznania.
Na do widzenia ekipa Nike Poland – ku mojej ogromnej radości – wręczyła nam Nike LunarGlide+ 4, które już zaczęłyśmy testować. O tym więcej wkrótce.
Dziękujemy Małgorzacie Opali (Fotoaktywne) za zdjęcia oraz Nike Poland za zaproszenie!

Drogi Czytelniku. Jeśli jesteś na którymś z opublikowanych zdjęć, a nie życzysz sobie tego, daj nam znać!

Share :
You may also like
Jak zgubiłam kilogramy po ciąży. Studium przypadku
Dieta - Lifestyle
Trzy lata (z) Kobiety biegają
Lifestyle - Running
 • Fotki zaiste świetne. Miło było Was poznać – choć rozmawialiśmy bardzo krótko…

 • Night runerzy zalapali sie na fotki, ale nie mamy nic przeciwko ;)

  pozdrawiam

  Tomek

 • …musisz mieć te buty do butów zegarek. Damy Ci babeczke i kawkę byś myślała że jesteś wyjątkowa. Dzięki nim będziesz biegała szybciej, dłużej, lepiej gotowała, będziesz lepsza w łóżku i miała lepszy fejm… zdrowy catering? Damy wam poczucie wyjątkowości… kochane pacynki. Śmiać się czy płakać?

  • Drogi Anonimie!

   Jak mawia stare amerykańskie przysłowie Haters gonna hate…

 • A co w tym złego że firma się reklamuje? W dodatku robi to w bardzo fajny sposób: rozdaje buty do testów, organizuje spotkanie reklamujące nowe produkty. Gdyby mnie trafiło się takie zaproszenie to bardzo chętnie bym skorzystał i przetestował takie buty (i na pewno w sposób uczciwy opisałbym i wady i zalety).
  Widzę sporo znajomych twarzy Blogaczy na zdjęciach! :)

 • Super zdjęcia! Nawet nie wiedziałem że na prezentacji siedzieliśmy tak blisko siebie :)

 • ha! ale dziwnie widzieć znajome miejsce, na Mysiej jestem codziennie, pracuję tam :))

  czekam na recenzję butów, wyglądają na mocno amortyzujące… czy tylko mi się wydaje?

  • Szkoda, że się nie zgadałyśmy. Fajnie by było zamienić choć kilka słów offline :)

  • no szkoda, ale to znak, że jeszcze będzie okazja :)

 • Fajna relacja :)Niesamowite są te manekiny w biegu! Ciekawa jestem kto zazwyczaj przychodzi na taka prezentację? Czy są to biegacze czy raczej właściciele sklepów obuwniczych? A może dziennikarze?

  • Dziękujemy. Ja wiem, że było sporo znajomych (ze świata wirtualnego) blogerów.

 • Fajnie było poznać Was „na żywo”, pozdrawiam, Agnieszka

  • Bardzo miłom bardzo :)