źródło: materiały prasowe MinHolderDzisiejszy wpis, choć będzie traktował o (nie)bezpieczeństwie, w żadnym wypadku nie ma zniechęcić Was do biegania, ma on głównie zwrócić uwagę na Wasze bezpieczeństwo m.in. właśnie podczas treningów. Już nie razporuszałyśmy na łamach bloga kwestię bezpieczeństwa podczas treningów oraz konieczność regularnych badań. Zapewne niewielu z Was pamięta ich dokładne wyniki. Ja przyznaję, że nie pamiętam! Nie nosimy również całej dokumentacji medycznej wszędzie ze sobą, a tak naprawdę powinno się takie informacje mieć zawsze przy sobie, na wszelki wypadek, zwłaszcza gdy chorujemy przewlekle.


Miałyśmy okazję poznać i wypróbować nowoczesną platformę MinHolderNet. To miejsce, w którym możemy przechowywać wszystkie dane oraz informacje dotyczące naszego zdrowia. MinHolderNet to rodzaj „e-kartoteki”. Dzięki niej mamy stały dostęp do wyników badań czy historii chorób, ale również dodatkowych informacji na temat naszego aktualnego stanu zdrowia, na przykład o lekach, które bierzemy. Każdy użytkownik otrzymuje swój unikalny „Rescue Code” który jest przypisanym do osoby ciągiem znaków. Dzięki niemu, kiedy będzie nam potrzebna pomoc, lekarz czy osoba udzielająca nam jej, będzie mogła szybko zapoznać się z naszym stanem zdrowia nie tracąc zbyt dużo czasu, który często ma ogromne znaczenie. Dodatkowo dane tłumaczone są na 9 najczęściej używanych języków, więc platforma spełnia swoją funkcję praktycznie w każdym miejscu na świecie. Ponadto praktycznym rozwiązaniem jest możliwość instalacji dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne. MinHolder jest więc doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla osób przewlekle chorych, wykonujących zawód podwyższonego ryzyka, ale także dla biegaczy, którzy często wychodzą na trening na kilka godzin, po zmroku, trenują w miejscach mało uczęszczanych, w pobliżu ruchliwych ulic, i dróg. 

Informacje praktyczne:
1. Zestaw zawiera:
– etui na dokument tożsamości z wyodrębnionym miejscem z informacją o posiadaniu MinHoldera
  • specjalnie zaprojektowane karty do przechowywania w portfelu na rękę
  • dostęp do e-kartoteki poprzez nadanie indywidualnego hasła do platformy (Rescue Code)
  • możliwość zainstalowania za pomocą aplikacji e-kartoteki na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet)
źródło: materiały prasowe MinHolder

2. Intuicyjny interfejs e-kartoteki
Więcej informacji o produkcie możecie znaleźć klikając w link: 

Zestaw MinHolder zawierający Rescue Code oraz narzędzia wspierające działanie platformy można zamówić na stronie www.minholdernet.com w zakładce „Kup Teraz”.

A dla chętnych, pragnących wykazać się odrobiną inwencji twórczej konkurs:
  
POLACY SĄ NIESAMOWICI!
Jeżeli czujesz, że to co sprawia Ci radość, może przyciągnąć także uwagę innych osób, jeśli chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami lub po prostu udało Ci się utrwalić jakieś niesamowite wydarzenie – podziel się tym z nami! Nagraj krótkometrażowy film i prześlij go do nas! Pokażmy, że Polacy są niesamowici! Wystarczą 3 kroki, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać kamerę Gopro Hero 3 Black!
Więcej informacji znajdziecie na www.konkurs-minholder.com

*wpis sponsorowany