Często dostajemy pytania na temat naszych spotkań biegowych. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć krótki wpis o tym, jak one właściwie wyglądają.
[gap height=”25″ /]
a) Kiedy i gdzie odbywają się spotkania?
– W okresie zimowym, kiedy nadal jeszcze dość szybko robi się jasno, spotykamy się
w soboty nad poznańską Rusałką o godzinie 10. Jako, że czasami plany lubią się zmieniać, informujemy zawsze na bieżąco o kolejnym spotkaniu na naszym fanpage’u. Kiedy dni zrobią się dłuższe, na pewno będziemy również organizować spotkania w ciągu tygodnia.
[gap height=”25″ /]
b) Jaki jest dystans?
– Podstawowy dystans jaki pokonujemy to 5 kilometrów. Jeżeli są siły i chęci to biegniemy oczywiście więcej. W grupie kilometry naprawdę mijają o wiele szybciej ;)
[gap height=”25″ /]
c) Jakim tempem biegamy?
– Lubimy nazywać nasze tempo „tempem konwersacyjnym”. Za zwyczaj biegniemy około 6’00min/km. Staramy się jednak dostosowywać prędkość do grupy, która właściwe co tydzień jest troszkę inna . Jeżeli istnieje taka potrzeba, dzielimy się na grupę szybszą i grupę wolniejszą.
[gap height=”25″ /]
d) Co trzeba zrobić aby uczestniczyć w spotkaniu?
– To proste, wystarczy po prostu przyjść!
[gap height=”25″ /]
e) Czy można przyjść z psem?
– Oczywiście. Jako duże miłośniczki i posiadaczki zwierząt serdecznie zapraszamy z czworonogami.
[gap height=”25″ /]
f) Czy spotkania odbywają się w innych miastach?
Na chwilę obecną nasze spotkania biegowe odbywają się tylko w Poznaniu. Niestety nie umiemy się rozdwoić, a teleport jeszcze nie istnieje ;). Mamy nadzieję, że kiedyś uda nam się organizować spotkania „Kobiety biegają” w innych miastach, ale to na razie dalekie plany.
[gap height=”25″ /]
g) Jak można zdobyć waszą koszulkę?
– Obecnie mamy ograniczoną liczbę koszulek. Cały czas poszukujemy idealnego rozwiązania (fasonu, nadruku, koloru, producenta), mamy więc nadzieję, że wkrótce każda chętna będzie mogła zdobyć naszą koszulkę.
[gap height=”25″ /]
Jest jeszcze jedna rzecz, może niekoniecznie związana z naszymi spotkaniami biegowymi, na którą chciałybyśmy odpowiedzieć. Często jesteśmy pytane, czy kiedy zapisujecie się na biegi/zawody możecie wpisać „Kobiety biegają” (może być też „www.kobieybiegaja.pl”)jako klub. OCZYWIŚCIE! Chcemy Was wręcz do tego zachęcać. Będzie nam bardzo miło, niech wszyscy wiedzą, że biegamy! 

[gap height=”25″ /]

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, śmiało zadawajcie je w komentarzach.

[gap height=”25″ /]

Skoro już wszystko wiecie, to widzimy się w sobotę na kolejnym spotkaniu biegowym