4 tygodnie do Marato de Barcelona. Odliczanie czas START!

Od mojego pierwszego maratonu w tym roku dzielą mnie już tylko 4 tygodnie. Ponieważ zaczyna się robić poważnie i stresująco, postanowiłam zrobić cykl niedzielnych wpisów, które będą podsumowaniem całego tygodnia i opisem mojego samopoczucia i formy ;).
W tym tygodniu zrobiłam wyjątkowo trzy treningi przebiegając niecałe 50km (dokładnie 46,42km). Nie jest to może wybitnie dużo, jednak w tym tygodniu byłam również dwa razy na pływalni, a w poniedziałek odpoczywałam. Jestem zdania, że regeneracja jest bardzo ważną częścią treningu, dlatego po niedzielnym długim wybieganiu postawiłam na odpoczynek. Generalnie zawsze staram się robić cztery treningi w tygodniu, jednak nie zawsze się udaje. Nie narzekam, było pływanie, bieganie i ćwiczenia stabilizujące.
Dzisiejszy trening, również w towarzystwie Pauliny był bardzo udany. Ostatnio chyba odzwyczaiłam się od samotnych treningów, a że biegamy z Pauliną podobnym tempem, naprawdę dobrze nam się razem trenuje. Pogoda i temperatury przyjemne. Trasa nie była aż tak malownicza, jak w zeszłym tygodniu, ale równie ciekawa, bo dawno jej nie pokonywałam. Ruszyłyśmy z mojego domu w kierunku Malty (odległość około 4km) tam biegłyśmy dwie rundy nad jeziorem oraz jedną w lesie. Duuużo błota, parę podbiegów i trochę wiatru, ale podsumowując bardzo przyjemnie. Plecak po raz drugi sprawdził się idealnie. W porównaniu do zeszłego tygodnia biegło mi się trochę gorzej, ze względu na wyjątkowo ciężkie nogi. Mimo wszystko razem wyszło 23km, średnie tempo wynosiło 6”12/km.Coraz bardziej zaczynam sobie uświadamiać, że Barcelona zbliża się wielkimi krokami. Czasu zostało mało, ale robię co mogę i dzielnie trenuję, aby na mecie wspólnie z bratem mieć satysfakcję z dobrego biegu. Tyle na ten tydzień, już jutro poniedziałek, czas zacząć treningi od nowa!
Ps. Pozdrowienia dla biegającej kobiety (było ich nad Maltą naprawdę dużo, co bardzo cieszy!), która nas mijała i rozpoznała ;)Share :
You may also like
Mój 38. PZU Maraton Warszawski
Imprezy biegowe - Running
The best of 2013. Podsumowanie Magdy.
Running
10 komentarzy
 • lut 20,2014 at 20:55

  twarde z Was laski :> ja dopiero pączkuję w bieganiu, dodaję do obserwowanych! :)

 • lut 18,2014 at 08:31

  Świetne fotki z Poznania, po stronie Malty i okolic jeszcze nie biegałem ale nato przyjdzie jeszcze czas. Aktualnie przebiegam niecałe 5km w trakcie przebieżki ale jeszcze spotkamy się na trasie :)

 • Anonymous
  lut 16,2014 at 21:24

  Mieszkam w Barcelonie, wiec jakbym mogla w czymkolwiek pomoc w zwiazku z wyjazdem, sluze uprzejmie :-) Rowniez bede biegla Marato de Barcelona…moj pierwszy maraton…stres ogromny, ze nie dam rady!

  • lut 16,2014 at 21:36

   Bardzo miło, dziękuję. W Barcelonie biegłam już w 2012 roku, więc powinnam dać sobie radę. Swoją drogą uwielbiam to miasto!!! Nie bój się, dasz radę na pewno! Mam nadzieję, że może do zobaczenia :D

  • Anonymous
   lut 16,2014 at 22:25

   Rowniez mam taka nadzieje! Bardzo milo byloby poznac biegajaca kobiete z mojego ulubionego blogu ;D

  • lut 17,2014 at 08:22

   Musimy się po prostu spisać :) Napisz do nas na kobiety biegają wiadomość, to się może jakoś spotkamy :)

 • lut 16,2014 at 20:09

  Czasu niewiele, ale na pewno będzie dobrze! Powodzenia! :)

  • lut 16,2014 at 20:19

   Dziękuję, też mam taką nadzieję :)

 • Anonymous
  lut 16,2014 at 19:53

  Ja wczoraj 8,5 km z trzema sporymi podbiegami, narazie to moja najdłuższa trasa. Czuję się super. Jesteście niesamowitymi motywatorami dla mnie :)

  • lut 16,2014 at 20:01

   Wielkie gratulacje! 8,5km to piękny dystans no i podbiegi, także brawa :) Dziękujemy bardzo za miłe słowa, bo to one z kolei motywują nas :)

Leave a Comment