Biegaj każdego dnia…

 • http://www.blogger.com/profile/15345934047607706058 daffodil

  Cześć Dziewczyny:) Wczoraj znalazłam Wasz blog i na pewno będę tu bywać. Biegam dopiero od listopada, może BIEGAM to za dużo powiedziane, dopiero udaje mi się truchtać ciągiem 30 minut. O jakimś dłuższym dystansie na razie nawet nie myślę. Szkoda, ze mieszkacie daleko ode mnie,może za jaki czas mogłabym się do Was przyłączyć. Dzisiaj -12 stopni. Wieczorem bieganie dla hartu ciała i ducha:)

  • http://www.blogger.com/profile/18337660682517794661 Magda

   Cieszymy się bardzo i zapraszamy do śledzenia bloga. Od czegoś trzeba zacząć, a 30 min. to nie jest mało. Jeśli będziesz kiedyś na weekend w Poznaniu, wpadaj na nasze spotkanie.

 • http://twojezwyciestwo.wordpress.com/ Agnieszka

  A regeneracja?

  Świetnie się zsynchronizowałyście na tym zdjęciu:)

 • http://www.linguisticatelier.com/wordpress/fox-konkurs-angielski/ fox angielski

  Świetne zdjęcie. Z jednej strony aż robi się zimno z powodu scenerii, z drugiej strony człowiek nabiera przekonania, że żadna pogoda nie może nas powstrzymać od biegania. Wasz zapał jest inspiracją – przebieram się i lecę!

 • http://www.mysleiczuje.pl/ W.W.

  Jak narazie zimą wyłącznie bieganie na nartach, ale może w końcu uda się zmobilizować na zwyczajny, tradycyjny wybieg również zimą. Dzięki takim zdjęciom istnieje taka szansa ;-)

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X