Wygraj pakiet na 16. PKO Poznań Maraton!

facekon 2
 

Jeśli chcesz pobiegać, przebiegnij kilometr…

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton”  E. Zatopek

Emil Zatopek miał rację wypowiadając te słowa. Coś w tym jest, że maraton to magiczny dystans. To niby „tylko” 42,195 km, ale jednak potrafią one bardzo dużo w nas zmienić. To, co się z nami dzieje i co dzieje się w naszych głowach zrozumie chyba tylko ten, kto ten dystans kiedyś przebiegł. My mamy już parę maratonów za sobą i chociaż po trzydziestym kilometrze maraton potrafi boleć, to my i tak go uwielbiamy. W tym roku ponownie – nareszcie wspólnie – mamy zamiar wystartować w poznańskim maratonie. To, co działo się na trasie w zeszłym roku jest nie do opisania, a wierzymy że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

Zastanawiasz się może nad swoim debiutem? A może myślisz: „kiedyś i ja przebiegnę maraton”? Zastąp słowo „kiedyś” słowem „w tym roku”! My Tobie w tym pomożemy!

Mamy dla Was pięć pakietów na 16. PKO Poznań Maraton, który odbędzie się 11 października. Zadanie nie będzie trudne – czekamy na Wasze zdjęcia, które zamieścicie na swoim profilu w aplikacji Instagram dodając nasze hashtagi #kobietybiegaja oraz #poznanmaraton (ten warunek musi być spełniony, aby zdjęcia wzięły udział w konkursie). Pokaż nam, że to właśnie TY masz otrzymać pakiet, pokaż jak bardzo kochasz bieganie, albo jak bardzo jesteś zdeterminowany i gotowy na podjęcie tego wyzwania. Jak zwykle powtarzamy – sky is the limit, dlatego bądźcie kreatywni! Macie czas do środy, 13.05. Wyniki ogłosimy w piątek 15.05. na naszym Instagramie.

Powodzenia i do zobaczenia na starcie!

PS Jeżeli boisz się, że do maratonu zostało za mało czasu, to głowa do góry. Z odpowiednim treningiem dasz spokojnie radę. Jesteśmy tego najlepszym przykładem – Zosia do swojego debiutu przygotowywała się od połowy maja, a w październiku była już maratonką! ;)

 • Przemek

  Zrobione :)

  • Zofija

   Świetnie :) Powodzenia!

 • Julia Frank

  Pierwszy maraton – na 30 urodziny – 18 października/ Rzeszów. Trzymajcie kciuki dziewczyny!!! <3 :*

  • Zofija

   Trzymamy mocno!! Piękny prezent urodzinowy :)

 • Przemek Pietrzak

  Będą dziś wyniki ?:))

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X