1DSC_5568

We wszystko co robimy wkładamy serce i pasję

Kobiety Biegają jest blogiem lifestylowym pokazującym bieganie jako element stylu życia. Na blogu poruszamy nie tylko tematykę biegania, ale również zdrowego, smacznego odżywiania, zdrowia, pielęgnacji ciała oraz spraw związanych z szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Lubimy wszystko, co slow, a sprzeciwiamy się temu co fast. Ta zasada nie obowiązuje tylko w bieganiu.

Blog powstał w listopadzie 2011 roku. W lutym 2013 został laureatem w kategorii Pasje i zainteresowania w ogólnopolskim konkursie Blog Roku 2012 organizowanym każdego roku przez Onet.

 

 

 

Kierujemy się zasadą: mniej, ale lepiej

Dopuszczamy współpracę reklamową na blogu, ale bardzo starannie dobieramy marki, z którymi współpracujemy. Muszą one korespondować z tematyką bloga oraz naszym stylem życia.

Dokładamy wszelkich starań, aby kampanie na naszym blogu były angażujące, oryginalne i kreatywne. Jesteśmy otwarte nawet na najbardziej szalone i nieszablonowe akcje.

Do tej pory współpracowałyśmy m.in. z następującymi markami: Nike, Reebok, Puma, Rexona, Masterpass, Wimp, Miasto POZnań (Przewodnik Poznańska Turystyka 2.0), Merlin.pl, Wydawnictwo Pascal (współtworzenie rozdziału w książce „Projekt Bieganie”).

Napisz do nas wiadomość, a my prześlemy Ci pełną ofertę współpracy.

Kontakt  mailowy: wszystkie@kobietybiegaja.pl

 

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X