Bieg w parze z miłością.

Z walentynek najbardziej cieszą się chyba producenci odpustowych gadżetów, restauratorzy i multipleksy. Witryny sklepów wszelkiego autoramentu stroją się zuchwale na tę okazję w serca i balony. I tak, walentynki obchodzi kwiaciarnia, restauracja, sieciówka z ciuchami, papierniczy, a nawet apteka. Pamiętam jeszcze z czasów szkolnych, że  ta  dziewczyna z klasy, która zgromadziła najwięcej kartek od wielbicieli incognito, cieszyła się uznaniem przez kolejny rok. Z tamtych czasów pozostał mi tylko sentyment do koloru czerwonego.
Przechodząc do wątku zasadniczego, a więc biegania. Jeśli chcecie pożenić miłość do biegania z miłością do drugiej połówki, to w dzisiejszym wpisie trzy propozycje (nie tylko dla sparownych) na przedBiegi walentynkowe. Wszystkie odbywają się 12 lutego (niedziela), ale mogą zostać zaliczone w poczet walentynkowej celebracji i treningu. No, takie kompaktowe rozwiązania lubię.
1.    I Bieg Walentynkowy – Zakochanych Par.
Bieg odbędzie się w Dąbrowie Górniczej na dystansie 4,5 km. Organizator obiecuje malowniczą scenerię Parku Zielona. Bieg odbywa się parami, a każda para będzie podczas biegu symbolicznie związana tasiemnką (très romantique). Choć zapisy online już się zakończyły, to można zgłosić swoje uczestnictwo w dniu biegu. Szczegóły dostępne tutaj
  
2.    4 Bieg Walentynkowy w Dębnie.
Jak głosi regulamin panie biegną na dystansie 4 km, a panowie 6,4 km (a dlaczego nie razem?). Jak zapewnia organizator upominkami będzie premiowany udział par w biegu. Zapisów można dokonywać online, a także w dniu biegu w Biurze Zawodów. Szczegóły dostępne są tutaj.
     
3.    Dynamicznie dopasowani, czyli RUNdka w ciemno.
Fajnie i niesztampowo zapowiada się impreza dla par organizowana przez Nike Running 12 lutego o godzinie 11. w Warszawie i Krakowie. Biegacze z innych miast będą mogli z kolei wziąć udział w walentynkowym wyzwaniu Nike + Dynamicznie Dopasowani, które 14 lutego rozegra się na platformie www.nikeplus.com.
Podczas biegu każda para pobiegnie malowniczymi i romantycznymi zakątkami miasta. Celem biegaczy będzie odnalezienie pięciu ukrytych punktów kontrolnych i wykonanie tyle samo zadań, sprawdzających dopasowanie danej pary. Punktowany będzie nie tylko czas przebiegnięcia około 6-kilometrowej trasy (na jej pokonanie zespoły mają 60 minut), ale jak zaznacza organizator – przede wszystkim zgranie każdego zespołu. Pary mogą rejestrować się poprzez dedykowaną aplikację, która jest dostępna na fanpage’u Nike Running Poland. Na najlepiej dopasowane pary czekają produkty z najnowszej kolekcji biegowej Nike.
Mam nadzieję, że za rok impreza odbędzie się także w Poznaniu, bo uwielbiam połączenie biegu z podchodami. Póki co zapisałam się na www.nikeplus.comi może uda mi się wziąć udział w wyzwaniu.
Szczegóły dostępne są tutaj

  • http://42kmandmore.wordpress.com/ 42kmandmore

    Tia.. walentynki jutro, a my z B co najwyżej razem to wybiegniemy z domu, bo każde ma swoje tempo do odbebnienia;) Potem ewentualnie bedziemy się raczyć walentynkowym trunkiem czy cuś;)

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X